Zapraszamy w dniach 21-24 maja 2026 r. na DNI SKUPIENIA DLA TRZEŹWIEJĄCYCH ALKOHOLIKÓW, które organizuje grupa „Jedność” z Torunia. Hasło spotkania: „Trzeźwienie w AA – siła w bezsilności”.

PROGRAM:
CZWARTEK (21.05):
- 17.00 – rejestracja i przywitanie gości
- 18.00 – kolacja
- 19.30 – Msza św.
- 21.00 – integracja w kawiarence
- 21.40 – Miting: Trzeźwienie w AA – pierwszy krok i bezsilność
PIĄTEK (22.05):
- 7.30 – Modlitw: Jutrznia
- 8.00 – śniadanie
- 9.30 – Konferencja: „Prawda o bezsilności – pierwszy krok AA”
- 11.00 – Spowiedź św., rozmowa duchowa
- 13.00 – obiad
- 14.30 – Spikerka: „Moja historia trzeźwienia w AA”
- 16.15 – Droga Krzyżowa
- 18.00 – kolacja
- 19.30 – Msza św.
- 21.00 – Miting przy ognisku: „Siła wspólnoty AA”
SOBOTA (23.05):
- 7.30 – Godzinki
- 8.00 – śniadanie
- 9.30 – Moment przełomu – „Przestałem walczyć sam”
- 11.00 – Zwiedzanie Klasztoru
- 13.00 – obiad
- 14.30 – Spotkanie przy grobach Ojców Kapucynów
- 15.00 – Koronka do Bożego Miłosierdzia
- 16.30 – spotkanie integracyjne
- 18.00 – kolacja
- 19.30 – uroczysta Msza św.
- 21.00 – Miting: „Trzeźwość dzień po dniu”
NIEDZIELA (24.05):
- 8.00 – śniadanie
- 9.00 – podsumowanie dni skupienia, refleksja, wyliczanka
- 10.00 – Msza św. w kościele
- 12.00 – obiad, pożegnanie
Zgłoszenia:
w biurze OAT:
- tel.: (+48) 502 916 690
- e-mail: oat.biuro@gmail.com

